FC Atraps-Hombres Brno3
BAZOOKA CF1

Bazooka si vyšlápla na exligové Tango

Tango si zatančil Janečka

Druholigoví futsalisté Bazooky CF Uherské Hradiště doslova šokovali exligové Tango Hodonín. Tým nabitý zvučnýmí jmény, včetně čerstvého futsalového reprezentanta a držitele mistra Světa v malé kopané Patrika Levčíka, si na Švancaru a spol. nepřišel.

Tango Hodonín 3:4 Bazooka CF Uherské Hradiště

I přesto, že je v druhé polovině tabulky, stále se hodonínské tango netají postupovými ambicemi. A ješte aby ne, když ješte loni patřili mezi prvoligové týmy. Bazooka přijela do Hodonína v nejsilnější sestavě, a když přežili rychlý nástup domácích, začali trestat. Ze dvou akcí rázem vedli 2:0 a domácí příznivci zůstali jako opaření. Domácí ovšem dokázali snížit , když dokázali využít chybu v rozehrávce hostů. Do kabin se šlo za stavu 2:3 pro borce v růžovém.

Ve druhé puli po spolupráci brněnského klenotu Petra Švancary a prozamtimního střelce všech střelců Jeni Bartoše, se radovala Bazooka po čtvrté. Ovšem ve 12 minutě 2 poločasu domáci Tango Hodonín opět snížílo a poté následovala 8minutová power play. Tu mají hodoninští dokonale sehranou, ale tentokrát si na obranu hostů a výtečně chytajícího Janečku nepřišli.

"Klukům patří velký dík za bojovný, obětavý a koncentrovaný výkon. Pro nás to byl doslova svátek, protože hrát proti tak silnému týmu je opravdu událost" nešetřil po zápase chválou trenér hostů Jaroslav Hastík.

Ikdyž v poslední minutě hosté udělali  2 zbytečné fauly a následoval 10 metrový kop. Hostující mega hvězda Patrik Levčík si však na "dominátora" v bráně Bazooky nepřišel.

Všem našim fanouškům děkujeme , děkujeme také našim borcům a trenérovi, ale také soupeři z Hodonína. Zápasu přihlíželo přes 240 diváků, což byla letošní nejvyšší návštěva v Hodoníně! V sektoru fanoušků Bazooky se opět představila početná fanouškovská skupina v čele se stále usměvavým, archandělem klubu, který byl v nové klubové bundě opravdu k nakousnutí.

Sestava Bazooky: Janečka - Mikulica, Svízela, Bartoš, Švancara - Filipský, Skřivan, Křivánek, Ohnutek - Malý, Šipka, Slaný, Silný - Rozkydal