10. kolo, Pá 15.12 20:00

FC Atraps-Hombres Brno3
BAZOOKA CF1

Šipka se blýsk hattrickem, Janečka udržel nulu !!

Prvním hracím dnem zahájil v sobotu mezinárodní futsalový turnaj 4CUP v Hodoníně. Hned první den turnaje uspěli Gróňané proti akademikům Slovenska, ale hlavní zápas se hrál hned poté. V českém derby se utkali hráči U21 s akademiky.

Vyrovnaný zápas vyhráli o gól 5:4 zkušenější univerzitní tým, za který se třikrát trefil "náš obr" Jan Šipka . Asistenci si připsal také Radek "the wall" Janečka. I přes neutuchající mazlení s přitelkyní Růženkou, si na nás Honza udělal čas, a tak jsme ho krátce pro náš web vyzpovídali..

Ahoj Honzo, gratuluju ke vstřelení 3 golů do sítě České U21.
Ahoj Duši, ale já dal hattrick, ne 3 goly..

No to nevadí... Před začátkem turnaje si byl právě v nominaci U21, jaktože nakonec hájíš barvy akademiků?
Volal sem trenérovi, že nemužu nastoupit proti Rádovi.. Bydlíme spolu v Olomouci na bytě.Jsme siamské dvojčata, nemůžu bez něj ani do sprchy...

Mohl by si popsat stručně vývoj zápasu?
Mohl...

No tak popisuj..
Jo aha promin duši... noo tak první poločas sem se nedokázal prosadit, v hale bylo hrobové ticho, nacož nejsem moc zvyklý, jelikož doma hrajem před bouřlivou atmosférou.. Druhý poločas už to bylo lepší a ujebal sem tam hattrick..

Děkujeme přítelkyni Veronice, že nám ho pujčila na opravdu výživný rozhovor. :D

Český univerzitní tým vyhrál i své druhé utkání na turnaji 4CUP v Hodoníně. V neděli porazil Grónsko 4:1.

Radek "the wall" Janečka odchytal první poločas a připsal si čisté konto.  " V hale bylo opravdu horko, soupeř je asi  zvyklý na jiné podnebí " komentoval svoje čisté konto Radek Janečka, který prozradil exkluzivně pro náš web, že čekal že se objeví v sestavé Grónska všem známý eskymák yetti..

V tomto zápase se objevil opět také Honza Šipka, který obdržel žlutou kartu..  Na utkání dnes opět dorazilo i vedení Bazooky v čele s předsedou klubu klubů Davidem Moravcem, který dal přednost futsalu , před rodinným výletem do ZOO.