FC Tango Hodonín

18. kolo, Pá 09.03 20:00

BAZOOKA CF7
FC Tango Hodonín 4

BAZOOKA CF

17. kolo, Pá 02.03 20:00

Tatran Baracuda Jakubč..4
BAZOOKA CF15

VŠSK Zlín

16. kolo, Pá 23.02 20:00

BAZOOKA CF10
VŠSK Zlín 4

BAZOOKA CF

15. kolo, Ne 11.02 19:00

Pramen Havličkův Brod..4
BAZOOKA CF13

BAZOOKA CF

14. kolo, Pá 02.02 20:00

VŠB TU Ostrava4
BAZOOKA CF7

Baník Ostrava

13. kolo, Pá 26.01 20:00

BAZOOKA CF7
Baník Ostrava2

BAZOOKA CF

12. kolo, So 20.01 20:00

SK Amor Lazor Vyškov8
BAZOOKA CF3

Žabinští Vlci Brno

11. kolo, Pá 12.01 20:00

BAZOOKA CF1
Žabinští Vlci Brno 1

BAZOOKA CF

Přátelský z., Pá 05.01 19:30

ŠK Slovan Bratislava8
BAZOOKA CF3

BAZOOKA CF

10. kolo, Pá 15.12 20:00

FC Atraps-Hombres Brno3
BAZOOKA CF1

Partneři

Super Frenkie Energy drink - superfrankie.com - Energie, která čeká na to, až ji objevíte Super Frankie je nový energetický nápoj, který vás podpoří ve všech vašich aktivitách. Kombinace příjemné chuti, kofeinu, taurinu, kreatinu a vitaminů stimuluje organismus, zvyšuje aktivitu a koncentraci. Osvěžující nealkoholický nápoj doslova přetéká energií, odhalte, co ve vás dřímá a dodejte si energii kdykoli a kdekoli. Sáhněte po drinku a dobijte si energii. Nový energetický nápoj Super Frankie energy drink už brzy!

FarmLander - korcom.cz - Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Společnost Korcom je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček – 100% přírodního produktu, který nalezne široké uplatnění v gastronomii. Vyrábí se jako konečný produkt – výtečné přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček, v kteréžto podobě je lze zakoupit též v maloobchodní síti. A vyrábí se též jako meziprodukt, jehož odběrateli jsou dále výrobci populárních sypkých instantních směsí v pytlíku (bramborových knedlíků, bramborových kaší, bramboráčků atd.)

Pro-idea - tvorba www stránek - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

Master Drinks - - Specializovaný obchod s alkoholem, tabákem, alkem i nealkem. Firma se nachazí v Uherském Hradišti na této adrese: Sokolovská 758, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště

Malokarpatska vinotéka - vino-mkv.sk - GASTRONOMIE Našim partnerům v gastronomii poskytujeme ty nejkvalitnější služby s vínem spojené. Snažíme se o neustálé zlepšování našich služeb a profesionality Vašeho personálu a tím dosažení větší spokojenosti Vašich zákazníků. Nabízíme: nejprestižnější moravská, slovenská či polská vinařství zahraniční vína z nejdůležitějších světových regionů sestavení vinného lístku doporučení vín a vhodnou kombinace s Vašim jídelním lístkem pravidelné ochutnávky (degustace) pro zákazníky reakce na vinné události (svatomartinské,rosé drink atd.) s podporou prodeje zdarma vinné lístky, dřevěné stojany, sklo atd. pravidelné závozy

Vinařství Modrý hrozen - vinarstvimodryhrozen.cz - Vína z Velkopavlovické a Mikulovské oblasti Objevte kouzlo naší nové kolekce vín Collection Morávia, která se vyznačuje svou svěží chutí, ovocnými tóny, harmonickým buketem, ale hlavně nezapomenutelným zážitkem. Vína jsou vyrobena výhradně z hroznů sklizených na Moravě z Velkopavlovické a Mikulovské oblasti. Na výrobu vína se používají nejmodernější technologie pro zajištění nejvyšší kvality vína.

Ráj vína - rajvina.cz - Společnost Ráj Vína za tu dobu posílila svou pozici na českém a slovenském trhu a naše privátní vinotéky naleznete po celé české a slovenské republice. Cílem našeho kolektivu je uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky kvalitními, ale přitom cenově dostupnými víny. V naší nabídce naleznete vína nejen z vybraných moravských oblastí, ale i vína z různých koutů světa. Vinařství, které zastupujeme, si pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby náš zákazník dostal to nejlepší víno za nejlepší ceny.

Jadberg - www.jadberg.eu - Dodavatel futsalového vybavení pro futsalový club BAZOOKA CF Uherské Hradiště

Dance bar Hvězda - dancebarhvezda.cz

Fotbalexpress.cz - www.fotbalexpress.cz - Fotbalový online magazín

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Anketa

Jaké bude konečné umístění našeho týmu?

Hlasujte kliknutím na vybranou odpověď.
Celkem hlasovalo: 3255

Archív anket

Super Frenkie Energy drink FarmLander Pro-idea - tvorba www stránek
Master Drinks
Malokarpatska vinotéka Vinařství Modrý hrozen Ráj vína Jadberg Dance bar Hvězda Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 20539
Posledních 30 dnů: 403 | Posledních 7 dnů: 97 | Poslední den: 17

© 2018 Bazooka CF Uherské Hradiště | Všechna práva vyhrazena | info@bazooka.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne