BAZOOKA CF

10. kolo, Pá 07.12 20:00

Svarog FC Teplice5
BAZOOKA CF1

FK ERA-PACK Chrudim

Pohár FAČR., Po 26.11 20:30

BAZOOKA CF2
FK ERA-PACK Chrudim5

SK Slavia Praha

9. kolo, Pá 23.11 20:00

BAZOOKA CF2
SK Slavia Praha4

AC Sparta Praha

8. kolo, Pá 16.11 20:00

BAZOOKA CF3
AC Sparta Praha9

Helas Brno

7. kolo, Pá 09.11 20:00

BAZOOKA CF1
Helas Brno1

BAZOOKA CF

Pohár FAČR., Po 05.11 20:20

Helas Brno2
BAZOOKA CF6

BAZOOKA CF

6. kolo, Pá 02.11 20:30

SK Olympik Mělník6
BAZOOKA CF5

FK ERA-PACK Chrudim

5. kolo, Pá 19.10 20:00

BAZOOKA CF1
FK ERA-PACK Chrudim4

BAZOOKA CF

Pohár FAČR., St 10.10 20:00

BFK Orel Hradec Králov..0
BAZOOKA CF12

BAZOOKA CF

4. kolo, Pá 05.10 20:00

FTZS Liberec 5
BAZOOKA CF5

SK Interobal Plzeň

11. kolo, Pá 14.12 20:00

BAZOOKA CF
SK Interobal Plzeň

VŠB TU Ostrava

12. kolo, Pá 21.12 20:00

BAZOOKA CF
VŠB TU Ostrava

BAZOOKA CF

13. kolo, Út 01.01 20:00

Gardenline Litoměřice..
BAZOOKA CF

FC Démoni Česká Lípa

14. kolo, Pá 18.01 20:00

BAZOOKA CF
FC Démoni Česká Lípa..

FTZS Liberec

15. kolo, Pá 25.01 20:00

BAZOOKA CF
FTZS Liberec

BAZOOKA CF

16. kolo, Pá 08.02 20:00

FK ERA-PACK Chrudim
BAZOOKA CF

SK Olympik Mělník

17. kolo, Pá 22.02 20:00

BAZOOKA CF
SK Olympik Mělník

BAZOOKA CF

18. kolo, Pá 01.03 20:00

Helas Brno
BAZOOKA CF

BAZOOKA CF

19. kolo, Pá 08.03 20:00

AC Sparta Praha
BAZOOKA CF

BAZOOKA CF

20. kolo, Pá 15.03 20:00

SK Slavia Praha
BAZOOKA CF

Bazooka zná svého soupeře pro osmifinále poháru FAČR!!!

Bazooka zná svého soupeře pro osmifinále poháru FAČR!!!

Bazooka zná svého soupeře pro osmifinále poháru FAČR!!!

 

Osmifinále Poháru FAČR je ještě rozděleno na západní a východní část, čtvrtfinále se pak už bude losovat dohromady. Pokud se do jedné dvojice vylosují dva celky ze stejné úrovně soutěží, o domácím mužstvu rozhoduje los (první vytažený hraje doma). Pokud na sebe narazí týmy z rozdílných úrovní soutěží, doma hraje vždy tým z nižší soutěže.

Bazooka CF Uherské Hradiště se tedy utká s BFK Orel Hradec Králové. Utkání se odehraje v Hradci Králové a o termínu vás budeme informovat.

Rozpis zápasů:

Západ:
FK GMM Jablonec Nad Nisou - SK Olympik Mělník 
HERD Hradiště - SK Dynamo PCO České Budějovice 
AC Sparta Praha - SK Interobal Plzeň
FC Warriors Praha - Svarog FC Teplice 

Východ:
AC Gamaspol Jeseník - Baník Ostrava 
1.FC Nejezbach Vysoké Mýto - Helas Brno 
BFK Orel Hradec Králové - Bazooka CF Uherské Hradiště
Orchestrion Višnová - FC ERA-PACK Chrudim 

 

Diskuze

Super Frenkie Energy drink FarmLander
Master Drinks
Malokarpatska vinotéka Vinařství Modrý hrozen Ráj vína Jadberg
Kovokon
Dance bar Hvězda FotbalTour.cz Město Uherské Hradiště

Počet návštěv: 31539
Posledních 30 dnů: 3604 | Posledních 7 dnů: 391 | Poslední den: 41

© 2018 Bazooka CF Uherské Hradiště | Všechna práva vyhrazena | hastik.jaroslav@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne