BAZOOKA CF

22. kolo, Pá 29.03 20:00

BAZOOKA CF

Bazooka po sedmé v řade nevyhrála

Desáté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Včerejší večer patřil zápasu mezi favorizovanými Teplicemi a nováčkem z Uherského Hradiště.

Domácí Svarog Teplice chtěli prodloužit svou vítěznou šnůru a připsat si tak 9 vítězství z posledních 9 zápasů. To Bazooka má však úplně odlišné problémy, po 7 v řadě totiž nedokázala zvítězit a v Teplicích prohrála 5:1.. Domácí do utkání vstoupili velmi dobře a už po 90 vteřinách vedli 2:0. Očekávaný debakl se ale nekonal, a poločas skončil 2:0 pro Teplice.

Druhý poločas se nesl ve stylu spálených příležitostí, zákroků brankářů nebo nastřelení brankové konstrukce. Diváci se v krásné sportovní hale v Teplicích dočkali 3 golu domácích až ve 34. minutě kdy se prosadil Teka. Na tento gol dokázala Bazooka odpovedět , když se po nahrávce Bartoše prosadil Čtvrtníček. Ve zbytku zápasu se ješte prosadil domácí kapitán Baran a opět Brazilec Nene

Již další pátek 14.12 se Bazooka představí na domácí půdě , kdy do Uherského Hradiště přijede Interobal Plzeň.

Ohlasy po utkání:

Tomáš Šebl (vedoucí týmu Svarog FC): „Chtěli jsme prodloužit sérii našich výher a to se nám taky povedlo. Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř a to se taky potvrdilo. Chytili jsme začátek, kdy jsme dali krásné dvě branky a tím se uklidnili. Mohli jsme hrát v klidu. Uherské Hradiště mělo dobré pasáže, ale většinu zápasu jsme měli pod kontrolou. Jen škoda Claudinha, který měl zrovna zápas „blbec“, protože nastřelil asi pět tyček. Jinak jsme se zápasem spokojení.“

Jaroslav Hastík (trenér Bazooka CF Uherské Hradiště) :

Trestuhodně jsme zaspali začátek a ze dvou rohových kopů pustili domácí do snadného dvoubrankového vedení. Poté jsme se probrali, s lídrem ligy srovnali krok a víc jak půl hodiny už další gól nedostali. Propásli jsme však zároveň příležitost nepříznivý stav vyrovnat nebo třeba i otočit. Na obou stranách dominovali skvělí brankáři a navíc snad 10x zvonily i tyče jejich brankových konstrukcí. Přestože jsme ve 2. půli zvýšili aktivitu a napadali soupeře vysoko, kontaktní gól se nám vstřelit nepovedlo. Naopak šest minut před koncem jsme inkasovali potřetí. Svarog nás fakicky porazil ze standardek, na které jsme reagovali strnule a bez potřebné predikce. Naše ofenzivní úsilí navíc hatily nepřesnosti a zbrklost před zakončením. Tepličtí však zvítězili zaslouženě."