BAZOOKA CF

22. kolo, Pá 29.03 20:00

SK Interobal Plzeň6
BAZOOKA CF3

Svarog FC Teplice

21. kolo, Pá 22.03 20:00

BAZOOKA CF3
Svarog FC Teplice7

BAZOOKA CF

20. kolo, Pá 15.03 20:00

SK Slavia Praha8
BAZOOKA CF5

BAZOOKA CF

19. kolo, Pá 08.03 20:30

AC Sparta Praha9
BAZOOKA CF0

SK Olympik Mělník

17. kolo, Pá 22.02 20:00

BAZOOKA CF4
SK Olympik Mělník7

BAZOOKA CF

18. kolo, St 20.02 18:00

Helas Brno2
BAZOOKA CF0

BAZOOKA CF

16. kolo, Po 18.02 17:00

FK ERA-PACK Chrudim6
BAZOOKA CF0

FTZS Liberec

15. kolo, Pá 25.01 20:30

BAZOOKA CF2
FTZS Liberec 4

FC Démoni Česká Lípa

14. kolo, Pá 18.01 20:00

BAZOOKA CF3
FC Démoni Česká Lípa..6

VŠB TU Ostrava

12. kolo, Pá 21.12 20:00

BAZOOKA CF10
VŠB TU Ostrava2

Partneři

Super Frenkie Energy drink - superfrankie.com - Energie, která čeká na to, až ji objevíte Super Frankie je nový energetický nápoj, který vás podpoří ve všech vašich aktivitách. Kombinace příjemné chuti, kofeinu, taurinu, kreatinu a vitaminů stimuluje organismus, zvyšuje aktivitu a koncentraci. Osvěžující nealkoholický nápoj doslova přetéká energií, odhalte, co ve vás dřímá a dodejte si energii kdykoli a kdekoli. Sáhněte po drinku a dobijte si energii. Nový energetický nápoj Super Frankie energy drink už brzy!

FarmLander - korcom.cz - Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Společnost Korcom je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček – 100% přírodního produktu, který nalezne široké uplatnění v gastronomii. Vyrábí se jako konečný produkt – výtečné přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček, v kteréžto podobě je lze zakoupit též v maloobchodní síti. A vyrábí se též jako meziprodukt, jehož odběrateli jsou dále výrobci populárních sypkých instantních směsí v pytlíku (bramborových knedlíků, bramborových kaší, bramboráčků atd.)

Master Drinks - - Specializovaný obchod s alkoholem, tabákem, alkem i nealkem. Firma se nachazí v Uherském Hradišti na této adrese: Sokolovská 758, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště

Malokarpatska vinotéka - vino-mkv.sk - GASTRONOMIE Našim partnerům v gastronomii poskytujeme ty nejkvalitnější služby s vínem spojené. Snažíme se o neustálé zlepšování našich služeb a profesionality Vašeho personálu a tím dosažení větší spokojenosti Vašich zákazníků. Nabízíme: nejprestižnější moravská, slovenská či polská vinařství zahraniční vína z nejdůležitějších světových regionů sestavení vinného lístku doporučení vín a vhodnou kombinace s Vašim jídelním lístkem pravidelné ochutnávky (degustace) pro zákazníky reakce na vinné události (svatomartinské,rosé drink atd.) s podporou prodeje zdarma vinné lístky, dřevěné stojany, sklo atd. pravidelné závozy

Vinařství Modrý hrozen - vinarstvimodryhrozen.cz - Vína z Velkopavlovické a Mikulovské oblasti Objevte kouzlo naší nové kolekce vín Collection Morávia, která se vyznačuje svou svěží chutí, ovocnými tóny, harmonickým buketem, ale hlavně nezapomenutelným zážitkem. Vína jsou vyrobena výhradně z hroznů sklizených na Moravě z Velkopavlovické a Mikulovské oblasti. Na výrobu vína se používají nejmodernější technologie pro zajištění nejvyšší kvality vína.

Team Store - www.teamstore.cz

Ráj vína - rajvina.cz - Společnost Ráj Vína za tu dobu posílila svou pozici na českém a slovenském trhu a naše privátní vinotéky naleznete po celé české a slovenské republice. Cílem našeho kolektivu je uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky kvalitními, ale přitom cenově dostupnými víny. V naší nabídce naleznete vína nejen z vybraných moravských oblastí, ale i vína z různých koutů světa. Vinařství, které zastupujeme, si pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby náš zákazník dostal to nejlepší víno za nejlepší ceny.

Jadberg - www.jadberg.eu - Dodavatel futsalového vybavení pro futsalový club BAZOOKA CF Uherské Hradiště

Kovokon -

Dance bar Hvězda - dancebarhvezda.cz

FotbalTour.cz - www.fotbaltour.cz

Město Uherské Hradiště - www.mesto-uh.cz

Super Frenkie Energy drink FarmLander
Master Drinks
Malokarpatska vinotéka Vinařství Modrý hrozen Team Store Ráj vína Jadberg
Kovokon
Dance bar Hvězda FotbalTour.cz Město Uherské Hradiště

Počet návštěv: 38091
Posledních 30 dnů: 205 | Posledních 7 dnů: 33 | Poslední den: 3

© 2019 Bazooka CF Uherské Hradiště | Všechna práva vyhrazena | hastik.jaroslav@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne